Chiorino
Oferta produktów

O firmie

CHIORINO Sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowego koncernu CHIORINO, który od ponad stu lat specjalizuje się w produkcji taśm transportujących i pasów napędowych. Firma oferuje klientom szeroki wybór taśm transportujących, a także pasy płaskie, pasy zębate, pasy specjalne z pokryciami. Firma świadczy także usługi serwisowe na miejscu u klienta.

CHIORINO Sp. z o.o. dostarcza swoje produkty głównie na rynki europejskie. W szczególny jednak sposób CHIORINO angażuje się w sprzedaż na obszarze Polski. W 2011 roku nastąpiło poszerzenie grupy kapitałowej CHIORINO. W jej skład weszły firmy, które znajdując się na lokal­nym rynku, są w stanie szybko reagować na bieżące potrzeby zapewniając klientom opty­malne dostawy, sprawny serwis i kompetentną obsługę handlową.

Ekspansja CHIORINO jest odzwierciedleniem dy­namicznego rozwoju firmy. Głębokie zaangażowanie w obsługę klienta oraz dbałość o najwyższą jakość produktów to główne prio­rytety CHIORINO. Na przestrzeni wielu lat pozwoliły one umacniać pozycję CHIORINO jako lidera na rynku.

Produkty CHIORINO znajdują zastosowanie w wielu gałęziach produkcji, począwszy od przemysłu spożywczego, mięsnego, poprzez przemysł papierniczy, drzewny, meblowy, włókienniczy, odzieżowy, kończąc na branży samochodowej, ceramicznej, centrach logistycznych i sortowniach. Szerokie zastosowanie produktów CHIORINO wynika ze specyficznych wymagań odbiorców końcowych. Produkty CHIORINO są wykorzystywane do utrzymania ciągłości ruchu w przedsiębiorstwach jako element eksploatacyjny maszyn i urządzeń. Produkty CHIORINO wspierają transport wewnątrzzakładowy, pakowanie i konfekcją wyborów finalnych. Przede wszystkim jednak produkty CHIORINO są stosowane przez producentów maszyn, dla których wykorzystywanie technik napędu jest podstawą do wytwarzania zaawansowanych technologicznie maszyn.

Głównym priorytetem dla CHIORINO jest jakość. Gwarancją wysokiego standardu produktów jest własne laboratorium, gdzie prowadzone są badania naukowe i wnikliwe kontrole produkcji. CHIORINO posiada certyfikaty ISO 9001 w zakresie kontroli jakości i systemu zarządzania na wszystkich poziomach działania, obejmując cały proces badań, projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu. Działania CHIORINO prowadzone są z poszanowaniem dyrektyw w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Wyrazem tego jest certyfikat ISO 14001.

Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii wytwarzania, CHIORINO jest w czołówce najlepszych firm dostarczających produkty techniczne. Duża elastyczność w działaniu oraz umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klientów spowodowały, iż CHIORINO jest gotowe do sprostania wszelkim wymaganiom rynku.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego»

Chiorino - historiaChiorino - hala produkcjiChiorino - hala produkcji


Copyright © Chiorino Polska Sp. z o.o. opracowanie: Talem Technologies Sp. z o.o.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.