Chiorino
Oferta produktów

Kariera

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży technicznej z kapitałem zagranicznym poszukuje osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:
- planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów - sprzedaż produktów firmy
- nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- prowadzenie rozmów handlowych z klientami
- prezentowanie oferty firmy
- raportowanie wykonywanych działań

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- doświadczenie w sprzedaży artykułów technicznych
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność
- dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- profesjonalne szkolenia,
- pracę w młodym, ambitnym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@chiorino.com.pl

Chiorino - historiaChiorino - hala produkcjiChiorino - hala produkcji