Chiorino
Oferta produktów

Wycinarki i prasy typu "FAST JOINT"

Wycinarka typu F50M.
Ręczna wycinarka do wycinania mikropalców na jednowarstwowych taśmach z PCW i poliuretanu, do szerokości 50 mm i grubości maks. 2 mm (taśmy wrzecionowe, taśmy stosowane w maszynach przemysłu graficznego)

Wycinarka Typ F80 ME
Ręczna wycinarka służąca do wykonywania pojedyńczych POŁĄCZEŃ PALCOWYCH na taśmach i pasach termoplastycznych o szerokości maksymalnej równej 80 mm (przemysł papierniczy i drukarski, etc.)

PRASY TYPU "FAST JOINT"
( do wykonywania szybkich połączeń)

Typ P 50T
Prasa posiadająca 2 płyty grzejne do wulkanizacji materiałów termoplastycznych i duroplastycznych, do szerokości równej 50 mm i grubości maks. 3 mm. Na żądanie prasa ta może być dostarczana ze szczypcami chłodzącymi, szyną i nożycami, maks. szerokość 60 mm.

Typ P 120 T
Prasa z dwoma płytami grzejnymi do wulkanizacji materiałów termo- i duroplastycznych, do szerokości równej 80 mm. Na żądanie prasa ta może być dostarczana ze szczypcami chłodzącymi, szynami.

Typ EL 250
Prasa z dwoma płytami grzejnymi do wulkanizacji elastycznych taśm PU (typ EL), do szerokości do 200mm i grubości maks. równej 2 mm.

Wycinarki i prasy typu FAST JOINT Wycinarki i prasy typu FAST JOINT Wycinarki i prasy typu FAST JOINT Wycinarki i prasy typu FAST JOINT Wycinarki i prasy typu FAST JOINT  
Copyright © Chiorino Polska Sp. z o.o. opracowanie: Talem Technologies Sp. z o.o.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.