Chiorino
Oferta produktów

Wyposażenie służące do wykonywania połączeń

Dział ENGINEERING DIVISION firmy CHIORINO konstruuje i dostarcza wyposażenie służące do wykonywania połączeń bezkońcowych dla taśm transportowych (przenośnikowych) i pasów napędowych. Poniżej objaśnione zostaną rozwiązania lekkie oraz rozwiązania służące do prac wykonywanych na zewnątrz, które to urządzenia w pełnym asortymencie znajdują się jako zapas na stanie magazynowym.

W zakresie dostaw przeznaczonych dla warsztatów profesjonalnych znajdują się:
   - montażowe stoły przycinania,
   - nożyce do blachy i prasy do cięcia,
   - szlifierki i rozwarstwiarki,
   - wycinarki i prasy stacjonarne,
   - urządzenia do zgrzewania prądami wysokiej częstotliwości i gorącym powietrzem, służące do montażu profili i prowadnic.

Odnośnie szczegółowych i wyczerpujących informacji na temat tego wyposażenia należy żądać arkuszy informacyjnych, zawierających przedmiotowe dane techniczne.

Dział Techniczny firmy CHIORINO jest do Państwa dyspozycji odnośnie dalszych informacji.

Wszystkie te urządzenia dostarczane są na napięcie robocze od 220V do 380V i częstotliwość od 50 do 60 Hz. Wszystkie maszyny odpowiadają wytycznym europejskim CE i wyposażone są w instrukcje obsługi i konserwacji.

Copyright © Chiorino Polska Sp. z o.o. opracowanie: Talem Technologies Sp. z o.o.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.