Chiorino
Oferta produktów

Burty faliste z PCV i Poliuretanu

Firma CHIORINO produkuje zabieraki, kliny prowadzące i burty faliste, wykonywane ze specjalnych mieszanek polichlorku winylu lub poliuretanowych. Profile te są oferowane o różnych parametrach twardości Shore´a A; są odporne na działanie olejów, smarów oraz wykazują niski stopień zużycia poprzez ścieranie. Mogą być one umieszczane (nakładane) na wszystkich typach taśm transportowych, w każdym punkcie serwisowym oraz mogą pracować w najróżniejszego rodzaju aplikacjach.

Kolory standardowe: zielony i biały, inne kolory na zamówienie.

Minimalna średnica bębna: podane średnice bębna odnoszą się do normalnej temperatury w pomieszczeniu i grubości taśmy równej ca. 2 mm.. Podane minimalne średnice bębna dla profili klinowych typu K, KN i S odnoszą się do układu (usytuowania) po stronie bieżnej.

Przy gięciu odwrotnym, (profile K i S), podane wartości należy zwiększyć o minimum 50%.

Zaleca się, by wszystkie profile KN stosować jedynie po stronie bieżnej taśmy. Dział Techniczny firmy CHIORINO jest do Państwa dyspozycji odnośnie wskazówek dotyczących zgrzewania profili K, KN i S.

Program produkcyjny i dane techniczne profili Chiorino

 

 


Burty faliste z PCV i Poliuretanu 

Burty faliste z PCV i Poliuretanu 

 

 

 

Copyright © Chiorino Polska Sp. z o.o. opracowanie: Talem Technologies Sp. z o.o.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.